Anadolu Ünivesitesi Tiyatro Festivali için Son Gün

Anadolu Ünivesitesi Tiyatro Festivali için Son Gün, Eskişehir'de sanat anlamında çok güzel bir etkinlik olan Eskişehir Tiyatro Festivali için son gün gösterisini kaçırmayın.
[Oy : 0 Puan: 0]

Anadolu Ünivesitesi Tiyatro Festivali ile Eskişehir’li vatandaşlar sanata doyuyor. 18 Ekim tarihinde başlayan Anadolu Üniversitesi Uluslararası Tiyatro Festivali 9 Kasım tarihine kadar devam edecek. Uluslararası Anadolu Üniversitesi Tiyatro festivali kapsamında bir çok farklı gösteri ve sergiler yer alıyor. Sizde tiyatro ve sanat seviyorsanız Eskişehir Tiyatro Festivali etkinliğine mutlaka katılmalısınız. Çeşitli sempozyumlarında yer aldığı festivalde uluslararası sanatçılar sahne alıyor. Birbirinden faydalı konferanslar, çok sevilen tiyatro gösterileri, usta sanatçıların sergileri ve sanat adına her şey bu festivalde sizlerle buluşuyor. Sadece Eskişehir’den değil çevre illerden de büyük ilgi gören tiyatro festivali programlarını sitemizden takip edebilirsiniz. Bu güzel etkinlik için yarın son gün.

Bu güzel sanat etkinlikleri Anadolu Üniversitesi tarafından ücretsiz olarak düzenlenmektedir. Festival ücretsiz olup Eskişehir etkinlikler sayfamızdan etkinlikleri takip edebilirsiniz.

 

Leave a Comment