Beklenen 2019 Eskifest kadrosu açıklandı !
Eskişehir Akademi Plus Spor Merkezi’nde işletmenin 10. yılına özel ilk 3 ay hediye, üyelik fiyatları ise 49 TL’den başlıyor. Başvurular için kontenjan sınırlıdır. Bu fırsatı kaçırmayın.
Her Pazartesi saat 01:00’de Fakülte Performance Hall StageUp sahnesinde Erhan Tonbul, Serhat Şenel, Aykut Yücebaş ve Harun Yeşiller’in oluşturduğu Soup Opera var. Soup Opera her hafta Cuma günü saat 01:30-04:30 arası Fakülte Performance Hall DownStage sahnesinde oluyor. Eskişehir’deki etkinlikleri kaçırmak istemeyenler, bizi...
Fakülte akustik sahnesinde her hafta pazar günü Erhan Tonbul’un sunduğu Kara Kutu isimli etkinlik var. Bu etkinlik diğerlerinden biraz farklı. Söyleşi tadında gerçekleşen etkinlikte Soup Opera’nın gitaristi Tonbul, her hafta bir müzisyen misafirini sahnede ağırlayacak. Erhan Tonbul’un misafiriyle birlikte eğlenceli...
25-28 Nisan tarihleri arasında 3 gün 4 gece her şey dahil bir tatil yaşamak isterseniz bu kampanya tam size göre. Üstelik Alanya’nın mavi sularına yakın Ganita Holiday Village’in kaliteli hizmeti altında olacaksınız. 399 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan tatil biletlerine...
Eskişehir Peron’da her hafta Cuma ve Cumartesi günleri hariç her gün saat 21:00’e kadar Efes Malt 50 cl şişe 13 TL olarak satılıyor.
Spr Pub’da her Salı, Perşembe ve Pazar günleri 50 cl Malt Bira 15 TL. Bu kampanyayı yakalamak için belirlenen günlerde Spr Pub’da olmanız yeterli.
222 Park Majha sahnesinde her Cumartesi günü Mustafa Erdoğan canlı performansı var. Eğlenceye katılmak isteyenler sitemizin mekanlar kısmından 222 Park Majha linkine tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşabilir.
222 Park Retro Hall sahnesinde her Cumartesi sahnede Şimal var. Eğlenceye katılmak isterseniz sizlerde 222 Park’a Cumartesi günü uğramanız yeterli. Rezervasyon ve iletişim için sitemizin mekanlar kısmından 222 Park Retro Hall linkine tıklayabilirsiniz.
222 Park Majha’da Her Salı Özkan Uçar’la Keyfe Keder bir gece yaşanıyor. Siz de bu eğlenceye katılmak veya rezervasyon yaptırmak isterseniz sitemizin mekanlar kısmından 222 Park Majha iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.
Son Yorumlar
  Arşivler
  Kategoriler
  • Kategori yok
  Latest Posts
  Event Search
  Ads